Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Audyt SEO

Dodano: rok temu Czytane: 560 Autor:

audyt strony internetowej

Audyt SEO

Audyt SEO – większość z nas pragnie, aby jego firma była wysoko wyszukiwana w głównych wyszukiwarkach internetowych. Dobrze przeprowadzony audyt SEO, to przede wszystkim skuteczne rozpoznanie wszystkich błędów, które pojawiają się na stronie, odpowiednio wykonana optymalizacja strony, oraz pozycjonowanie strony internetowej poprzez odpowiednio dobrane katalogi firm, czy też rzetelne wykonanie usługi link building.

 

Do audytów SEO wykorzystujemy masę programów, które pokazują nie tylko po jakich frazach kluczowych strona powinna się wyświetlać wysoko w wynikach pozycjonowania, ale także pokazuje strukturę linków zewnętrznych, i wewnętrznych strony internetowej. Również bardzo ważnym czynnikiem jest optymalizacja pod kątem wyświetlania się strony internetowej na większości urządzeń w tym komputery stacjonarne, tablety, czy smartfony.

 

Aby zrozumieć jak działa audyt SEO potrzeba niebywałej myśli analitycznej, bo optymalizacja, budowa linków, napisanie atrakcyjnych artykułów SEO wymaga zaangażowania pełną parą.

Dla przykładu możesz mieć świetnej jakości linki zewnętrzne, a o linkowaniu wewnętrznym strony zapomniałeś, przez co strona nie jest atrakcyjna jeśli chodzi o jej nawigacje.

 

Korzystanie z programów typu semrush, majestic, czy moz.com to nie lada wyczyn. Owszem programy są intuicyjne, ale warto zwrócić uwagę, że żeby korzystać z w pełni z funkcjonalności programów wymagane jest wykupienie płatnej licencji. Istnieją oczywiście alternatywy darmowe, ale nie spełniają one większości wymagań, tym bardziej rzadko są aktualizowane pod najnowsze wytyczne np. google.

 

Ile kosztuje audyt SEO?

 

Cena jest uzależniona od ilości informacji, które są do przetworzenia. Przykładowo tańszy będzie audyt strony z pięcioma podstronami, a inaczej będzie wyglądać jak będzie na stronie około 100 podstron. Dodatkowo trzeba liczyć na błędy jakie się pojawiają, i trzeba przeliczyć ile czasu zajmie nam naprawa wspomnianego problemu. Krótko pisząc każdy projekt jest inny, więc i ceny mogą znacznie od siebie odbiegać

 

Audyt SEO to podstawa biznesu internetowego. Dobrze przeprowadzony audyt, i wprowadzone po nim zmiany w większości przypadków dają nad wyraz uznanie w wyszukiwarkach internetowych.

 

Jeśli jesteś zainteresowany audytem SEO, to atrakcyjnie zapraszamy do kontaktu:

telefon: 517-086-167, lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.