Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Program partnerski SEO

Dodano: rok temu Czytane: 634 Autor:

Program partnerski dla agencji marketingowych

Program partnerski SEO

Program partnerski SEO - z racji tego, że z naszych usług outsourcingowych korzysta wiele agencji marketingowych, to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy propozycje programu partnerskiego w ramach którego dana agencja marketingowa zyska czas, oraz pieniądze.

 

O co chodzi w naszym programie partnerskim SEO?

 

Wystarczy, że będziesz polecał nas innym Klientom, lub zlecał nam zadania np. dużej ilości do napisania postów na forach, czyli tzw. link buildingu, a dzięki temu rozwiązaniu masz pewność prawidłowo napisanych postów, Klient będzie miał na czas wykonaną usługę, a Twoja agencja marketingowa może zaoszczędzić nawet od kilkuset, do nawet kilku tysięcy miesięcznie na zleceniu.

 

Polecenie katalogu SEO - jeśli polecisz nam Klienta, który chciałby skorzystać z naszych katalogów SEO, to zyskujesz 30% na jednym Kliencie z całości transakcji, oraz jeden wpis premium całkowicie za darmo.

 

Polecenie pozycjonowania strony internetowej - kolejnym sposobem na zarobienie pieniędzy, jest polecenie naszych usług pozycjonowania. Dzięki temu atrakcyjnemu rozwiązaniu możesz zarobić odo 150 do 400zł na jednym Kliencie.

 

Polecenie stworzenia strony www - to kolejna forma naszego programu partnerskiego SEO. Za poleconego Klienta możesz zyskać nawet 500zł. Nikt więcej z Konkurencji wam nie zaoferuje, jeśli chodzi o poleconego Klienta

 

Polecenie artykułów SEO - dzięki temu zabiegowi możesz zyskać nawet 100zł. Z naszych artykułów SEO, oraz artykułów sponsorowanych skorzystało wiele firm z całego kraju.

 

To nie wszystko - z biegiem lat bardzo ważny m czynnikiem jest utrzymanie zdrowych relacji firmowych. Jeśli chcesz, abyśmy działali jak firma zewnętrzna, dla Twojej agencji marketingowej, to śmiało się z nami kontaktuj. Klient, dla którego będziemy wykonywać daną usługę nie będzie wiedział, że korzystasz z firmy świadczącej usługi outsourcingu.

 

Pamiętaj, że dzięki takiemu rozwiązaniu masz przewagę nad konkurencją, a to z racji tego, że masz u nas atrakcyjne rabaty, to dodatkowo zyskujesz ZUS, księgowość, pit-4 na jednym tylko pracowniku. Krótko pisząc optymalizujesz swoją firmę.

Atrakcyjny program partnerski SEO - program ma na celu zachęcenie Konkurencji do współpracy, bo wychodzimy z założenia jako atrakcyjna firma, że lepiej się godzić, i współpracować, niż krytykować, i nie mieć z tego korzyści.

 

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, to atrakcyjnie zapraszamy do kontaktu:

telefon: 517-086-167, lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Wiadomości z tej kategorii
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.