Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Frazy kluczowe cennik

Dodano: rok temu Czytane: 532 Autor:

Jakie ceny za frazy kluczowe

Frazy kluczowe cennik

Frazy kluczowe cena - większość z nas zdaje sobie sprawę, jaki wpływ na pozycjonowanie strony mają frazy kluczowe. Aby frazy kluczowe miały odzwierciedlenie w prawidłowych wynikach wyszukiwania potrzeba rozwiązać dużo kwesti związanych z optymalizacją strony, ale moim zdaniem największy wpływ na widoczność fraz kluczowych mają artykuły SEO. Tekst artykułu, który jest poprawnie napisany powinien mieć przynajmniej 2000zzs, przy czym czym więcej, tym lepiej.

 

Frazy kluczowe w domenie - jednym z ciekawszych rozwiązań marketingowych jest wybranie domeny z frazami kluczowymi w nazwie. Najlepiej jak jest od 1 do max. 3 słów kluczowych w nazwie, nie więcej. Zawsze powtarzam Klientom, że cały biznes zaczyna się od domeny, jeśli chodzi o widoczność w internecie.

 

Jak dobierać frazy kluczowe?

 

Frazy kluczowe czym więcej mają wyświetleń, tym są trudniejsze do pozycjonowania. W takim przypadku na pewno sprawdzi się metodą długiego ogona, czyli pozycjonowanie długofalowe, ale dająca możliwość zwiększenia ilości wyszukanych fraz. np. niech podstawową frazą będzie rejestr firm, następnie rejestr firm Poznań itd. Łatwo później zauważyć, że po jakimś czasie frazy nam się rozrastają o kolejne rozszerzenia takie jak cena,ofertą itd.

 

Jakie są rodzaje fraz kluczowych?

 

Frazy kluczowe dzielimy m.in. na takie, po których jest widoczna w wyszukiwarkach nazwa firmy, ofertą firmy, ale również tzw. brandowe, oraz niebrandowe, opisujące problemy Klientów, oraz np. reklamowe.

Frazy kluczowe mają nadal duże znat w branży SEO, gdyż zawsze dopóki będą w internecie wyszukiwarki, to będziemy szukać po wybranych kluczowych.

 

Ile kosztuje frazą kluczową?

 

Najtańsza oferta, to koszt około 30-50zł miesięcznie za jedną frazę w top 10. Oczywiście wszystko zależy od trudności frazy kluczowej w wyszukiwarkach, oraz kilku innych istotnych parametrów. Trzeba pamiętać o tym, że w każdym przypadku przy każdym Kliencie jest zastosowana indywidualna metodą pozycjonowania.

 

Nie wiem jakie frazy kluczowe wybrać

 

Spokojnie. Nasi specjaliści znajdą odpowiednie frazy kluczowe dostosowane do rynku lokalnego, lub ogólnopolskim ogólnopolskiego. Frazy kluczowe, które są przez nas dobierane na podstawie wielu programów do analizy strony internetowej.

 

Co muszę zrobić, żeby skorzystać z waszej oferty?

 

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, podasz nazwę swojej domeny internetowej, a my zajmiemy się doborem odpowiednich fraz kluczowych. Oczywiście możesz również sam nam podać frazy kluczowe, ktorey chcesz aby były pozycjonowane.

 

W razie zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu:

telefon: 517-086-167, lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.