Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Domena dla firmy

Dodano: rok temu Czytane: 537 Autor:

Wybór domeny internetowej dla firmy

Domena dla firmy

Domena dla firmy - co mają wspólnego frazy kluczowe z domeną internetową?


W domenie internetowej można użyć fraz kluczowych, które przyspieszą proces pozycjonowania. Dużo serwisów hostingowych reklamuję zakupienie domeny internetowej jako jednego z najważniejszych czynników wpływających na widoczność firmy w sieci Internet. Sam z doświadczenia wiem, że odpowiednio dobrana domena internetowa potrafi zdziałać cuda.


 

Ile kosztuje domena internetowa?

 

Domenę internetową możemy wykupić nawet na 10 lat u dowolnego rejestratora domen internetowych. Stawki za roczną dzierżawę domeny oscylują w granicach 50-120 zł. Od czego jest uzależniona taka kwota? Niektóre firmy takie jak home.pl dorzucają różne gratisy do domeny, np. rabat na program do fakturowania, certyfikat SSL, itd. Pamiętaj, że w trakcie trwania umowy zawsze możesz zmienić rejestratora domeny internetowej, i zyskać nawet do kilkudziesięciu złotych rocznie na samej domenie.

 

Nie wiem którego rejestratora wybrać

 

Nasi specjaliści dobiorat za Ciebie domenę internetową dostosowaną do współczesnych metod wyszukiwania firmy w internecie. Gwarantujemy również znalezienie najtańszego rejestratora domen internetowych.

 

Co to jest przekierowanie 301 domeny?

 

Przekierowanie 301, to przerzucenie mocy innej domeny, na domenę docelową, czyli ta, którą mają odwiedzać Klienci. Takie przekierowanie stosowało się wcześniej w zapleczach stron internetowych, dziś jest to rozwiązanie coraz mniej popularne. Zamiast przekierowania lepiej napisać artykuły SEO na zapleczu, i wrzucić linki dofollow do każdego artykułu, dzięki czemu zwiększymy widoczność w wyszukiwarkach internetowych.

 

Czy warto kupić już używaną domenę?

 

Oczywiście, że tak, ale pod kilkoma względami. Ważne, aby sprawdzić jak była/jest linkowana dana domena internetowa, ogólnie rzecz biorąc trzeba sprawdzić wszelkie dane nt. używanej już domeny. Jeśli jesteś zainteresowany takim rodzajem domeny, a nie wiesz jaką miała skuteczność, i jaką może mieć skuteczność, to nasi dpy sprawdzą to za Ciebie przeprowadzając właściwy audyt domeny.

 

Czy rynek domen internetowych będzie miał swój koniec?

 

Na to według prognoz wielu analityków się nie zanosi, i wątpię, aby w najbliższej dekadzie (a mam 2018 rok) coś zmieniło się, jeśli chodzi o znaczenie domeny internetowej w sprawie widoczności w internecie. Zawsze się śmieje z tego, że taki stan rzeczy zaistnieje dopiero wtedy, kiedy znaczenie będą miały komputery kwantowe ;).

 

Podsumowując wybór domeny internetowej trzeba bardzo mocno rozważyć, gdyż jest to jedna z inwestycji, która w przyszłości nam się opłaci.

 

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu:

telefon: 517-086-167, lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.