Dzisiaj jest: 17.11.2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Logo firmowe cennik

Dodano: rok temu Czytane: 589 Autor:

Ile kosztuje logo firmowe

Logo firmowe cennik

Logo firmowe - nie od dziś wiadomo, że logo firmy, to wizytówka prowadzonego przedsiębiorstwa.
 

Od czego zacząć, aby mieć atrakcyjne logo dla własnej firmy?

 

Przede wszystkim zacznijmy od tego, aby nazwa własna firmy była widoczna w elementach graficznych danego projektu. Nazwa oczywiście powinna być połączona z hasłem reklamowym, aby Klient wiedział jakie usługi, lub produkty świadczysz.

Dla jednych jest to zrozumiałe zjawisko, dla innych(patrząc po logach firmowych) niekoniecznie.

 

Świetnym zastosowaniem jest oczywiście wydrążenie elementu graficznego, który obrazuje produkty, lub usługi, które świadczysz.

Cały projekt powinien być zapisany w technice wektorowej, aby dane logo można zastosować nie tylko na stronie, ale katalogach firmowych, blogach, portalach społecznościowych, lub na bilbordach.

Klienci firmowi często zapominają o zapisie w ten sposób, a to duży błąd przy tworzeniu jednego z najważniejszych czynników wpływających na jakość firmy.

 

Ile kosztuje logo firmowe?

 

Na logo firmowe składa się wiele aspektów takich jak złożoność elementów graficznych, ilość poprawek jakie może wnieść Klient, czy też stworzenie hasła reklamowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, i dostosowujemy ofertę do jego potrzeb. Średnia kwota stworzenia logo firmowego, to koszt około 500zł netto.

Jaki jest czas oczekiwania na stworzenie logo firmowego?

 

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 10 dni roboczych. Średni czas oczekiwania wynosi 7 dni roboczych. W celu szczegółowych danych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, albo mailowego.Czy logo firmowe będzie moją własnością?

 

Tak. Po skończeniu projektu przez naszych specjalistów projekt jest wysyłany w technice wektorowej, jpg, png, na Twój adres email.

 

Czy mogę wrzucić w koszty firmowe projekt logo firmowego zrobiony przez was?

 

Tak. Wystawiamy fakturę VAT na daną usługę, dzięki czemu możesz wliczyć to w koszty firmowe.

 

Co muszę przygotować, aby skorzystać z waszych usług?

 

To co musisz przygotować, to pokazanie nam jak wyobrażasz sobie własne logo firmowe, czyli najlepiej na przykładzie innych stron. Jeśli nie masz swoich faworytów wśród stron firmowych, to warto skorzystać z katalogów zdjęć, gdzie jest mnóstwo projektów graficznych, w temacie bardzo dużo bezpłatnych.

Oczywiście jeśli nie chce Ci się szukać projektów, to wystarczy, że nam podasz czym Twoja firmy się zajmuje, a my na tej podstawie przygotujemy Twoje logo firmowe.


 

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu:

telefon: 517-086-167 ,lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.