Dzisiaj jest: 19.11.2019, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Atrakcyjne pozycjonowanie stron internetowych w 7 krokach

Dodano: rok temu Czytane: 661 Autor:

Jak pozycjonować stronę internetową

Atrakcyjne pozycjonowanie stron internetowych w 7 krokach

1. Linkowanie zewnętrzne strony internetowej. To jest podstawą, jeśli chodzi o widoczność strony internetowej w najważniejszych wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie w ten sposób, to uzyskanie znacznej ilości linków (odnośników) prowadzących do Twojej witryny firmowej. Nie dość, że zwiększa, to atrakcyjność Twojej oferty firmowej, to dzięki takiemu zabiegowi odpisujesz szczegółowo danych produktów, lub usług, które swiadczysz.

 

2.Linki na forach dyskusyjnych. To specyficzna forma reklamy, polegająca na tym, że w bieżących wątkach na wybranym forum tematycznym zamieszczane są informacje na temat twoich usług, i produktów. Wiele osób nazywa to tzw. marketingiem szeptanym. Marketing szeptany, to przede wszystkim naturalne teksty, które promują Twoja firmę bez nachalności, oraz umieszczone na forach, które są do tego przeznaczone.

 

3. Katalogi firmowe - jest to jedna z najbardziej powszechnych form reklamy na rynku lokalnym, lub ogólnopolskim. Pozycjonowanie lokalne NAP, to efektywna promocja Twojej firmy m.in. poprzez dane teleadresowe, lub numer NIP, albo regon Twojej działalności gospodarczej. Katalog firm Atrakcyjnafirma.pl, to tak naprawdę multikatalog, ponieważ ma on w sobie zaimplementowane lokalne katalogi firmowe. np. katalog firm Poznań. Przy okazji warto dodać, że jest to jedna z najtańszych form reklamy swojej marki w internecie.

 

4.Artykuły na blogach firmowych - nie musisz być od razu blogerem, aby wykorzystać moc płynąca z tego typu rozwiązania do promowania swojej marki w sieci. Artykuły na blogach zewnętrznych, lecz tematycznie powiązanych z naszą ofertą firmową, to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie posiadają własnych blogów, lub ich blogi są mało widoczne w internecie.

Założenie własnego bloga firmowego, na dobrze dobranej domenie internetowej wymaga napisania wielu artykułów linkujących do właściwej strony internetowej, a także użycia właściwych fraz kluczowych w tekście po których będzie wyszukiwane przez Klientów w wyszukiwarkach usług, i produktów.

 

5.Teksty zapleczowe - firmy, które faktycznie chcą zaistnieć w internecie posiadają własne zaplecza strony internetowej. Stworzenie odpowiedniego zaplecza strony, to przede wszystkim duża baza tekstów z odpowiednim linkowaniem domeny głównej, jak i podstron danej witryny. Dużo firm zamiast tworzyć swoje teksty zapleczowe opiera się na działaniach firm zewnętrznych, które mają w swojej ofercie gotowe zaplecza strony, pod wybraną kategorię branżową. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, ale trzeba pamiętać, że zaplecze nie należy do nas, ale do firmy pozycjonującej w ten sposób.

 

Zbuduj zaplecze razem z nami

 

Atrakcyjna firma.pl pomaga w budowaniu profesjonalnych zaplecz strony internetowej. Nie przywłaszczamy sobie zaplecza strony internetowej Klienta, tylko całe zasoby, czyli domenę, artykuły itd. oddajemy w ręce Klienta, który skorzystał z naszych usług.


 

6. Artykuły sponsorowane - jako agencja marketingowa korzystamy również z różnego rodzaju mediów, aby ofertą danej firmy, która jest przez nas pozycjonowana była jak najbardziej powszechna, i atrakcyjna dla Klientów, którzy chcą skorzystać z danych usług, lub produktów wybranego przedsiębiorstwa. Piszemy od podstaw artykuły na temat Twojej firmy, i zamieszczamy w najbardziej atrakcyjnych miejscach w internecie. Artykuły sponsorowane proponujemy firmom, które faktycznie posiadają unikatowe produkty, lub usługi na rynku lokalnym, albo ogólnopolskim. Zanim jednak skorzystasz z takiej formy pozycjonowania upewnij się, czy inne formy pozycjonowania zostały już wydrążone przez Ciebie.

Artykuły sponsorowane proponujemy zazwyczaj firmom, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku.


 

7.Optymalizacja strony internetowej - trzeba pamiętać o tym, aby strona internetowa szybko się ładowała, oraz, żeby była widoczna zarówno na komputerach stacjonarnych, a także urządzeniach mobilnych. Warto zwrócić uwagę na to, aby były odpowiedni dobrane czcionki, a  nawigacja strony była jak najprostsza. Dodatkowym atutem jest odpowiednie zamieszczenie grafiki,zdjęć, które wyświetlają dane produkty, lub usługi.
 

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami na temat budowy, oraz pozycjonowania stron internetowych, to serdecznie zapraszamy do kontaktu:
 

telefon: 517-086-167, lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.