Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Artykuły SEO cennik

Dodano: rok temu Czytane: 513 Autor:

Cena artykułów SEO

Artykuły SEO cennik

Artykuły SEO – to inaczej teksty, które mają znaczną ilość znaków ze spacją, zazwyczaj w granicach od 2000 do 6000 tys zzs. Artykuły takie zamieszczane są np. na blogach firmowych, gdzie jest bardzo duży ruch unikalnych użytkowników. Napisanie poprawnego artykułu SEO daje możliwość nie tylko zauważenia tekstu pod kątem technicznym, ale również zwrócenie uwagi na docelową stronę internetową.

 

Bardzo często dodaje się linki do strony internetowej, na której powinna być widoczna treść połączona z grafiką, oraz podstawowe dane teleadresowe firmy. Podpisanie grafiki, czy też zdjęć daje pozytywne rezultaty, jeśli chodzi o widoczność w sieci Internet.

 

Napisanie jednego artykułu SEO nie daje wielkich korzyści, ale jeśli zamieścimy 10 takich obszernych artykułów, to na pewno strona internetowa będzie lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania.

 

Ile kosztuje artykuł SEO?

 

Ceny za artykuł SEO zaczynają się od 20zł. Przy czym w Polsce unormowały się ceny na poziomie 40-50zł za jeden artykuł.

Dodatkowy koszt, to miejsce, w którym będzie widoczny artykuł, czyli np. dobrze pozycjonowany blog firmowy.

 

Czy muszę mieć własnego bloga, aby zamieścić artykuł SEO?

 

Nie jest to najważniejsze, gdyż istnieje bardzo dużo firm, które udostępniają swoje miejsca blogowe za pieniądze, lub za wymianę linkową. Zawsze trzeba pamiętać o tym, że blog firmowy musi mieć duży ruch użytkowników, aby pozycjonowanie artykułu SEO miało sens.

 

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami na temat artykułów SEO, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz:

 

telefon: 517-086-167, lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.