Dzisiaj jest: 19.11.2019, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Strona internetowa w atrakcyjnej cenie

Dodano: rok temu Czytane: 573 Autor:

Cennik stron internetowych

Strona internetowa w atrakcyjnej cenie
Prawidłowe działania w internecie wymagają wieloletniego zaangażowania począwszy od wyboru domeny, skończywszy na działaniach dążących do pozyskiwania Klientów poprzez sieć Internet.


Na chwilę obecną jest masa tzw. skryptów, które powodują, że kiedyś żmudna praca dla pozycjonerów stała się zbędna, gdyż są już gotowe szablony, modyfikowalne przyciski graficzne, zmiana sliderów, czy też wtyczki, które można wykorzystać do pozycjonowania strony internetowej.


Strona internetowa ma przyciągać uwagę zarówno na komputerach stacjonarnych, a także na urządzeniach mobilnych.


Jedną z ważniejszych kwestii jest dobór tekstów do opisu strony, usług lub produktów firmowych. Pisanie tekstów specjalistycznych pod wybraną kategorię branżową to jeden z najważniejszych czynników pozycjonowania. Jeśli dodamy do tekstów opisowych strategie link building, oraz promowane poprzez blog firmowy założony na osobnej domenie, oraz promowanie firmy poprzez portale społecznościowe, które co prawda nie mają mocy dofollow, ale jednak informują potencjalnych Klientów o danych usługach, i produktach Twojej firmy, więc zatem efekty powinny być satysfakcjonujące pod kątem ludzi odwiedzających Twoją witrynę internetową.


Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniego loga graficznego, który oczywiście musi być wykonany w technice wektorowej. Ceny profesjonalnego logo firmowego waha się od 250zł netto do nawet 2500zł netto. Atrakcyjna firma współpracuje z wieloma podmiotami, które na nasze zlecenie wykonują daną usługę. Firmy z nami współpracujące to wieloletni specjaliści w projektowaniu, i tworzeniu elementów graficznych.


Ceny naszych stron internetowych zaczynają się od 1000zł netto!


Jeśli usługi informatyczne sprawiają Ci trudności, to warto zapoznać się z naszymi usługami, które profesjonalnie świadczymy od 2012 roku.
 

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem tel: 517-086-167

lub poprzez adres email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.