Dzisiaj jest: 17.11.2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Katalog firm

Dodano: 2 lata temu Czytane: 572 Autor:

Katalogi firmowe

Katalog firmNasza firma działa na rynku katalogów firmowych od 15 lutego 2012 roku. Katalogi firmowe, to wciąż świetne rozwiązanie marketingowe, które pozwała na zwiększenie widoczności w sieci Internet.

Katalog firm, jest to miejsce w Internecie, w którym możemy znaleźć informacje o praktycznie każdej legalnie działającej firmie. Dzięki takim portalom, możemy spokojnie i sprawnie znaleźć adres firmy, numer telefonu do niej, adres skrzynki e-mail, a nawet link odsyłający do oficjalnej strony. Właśnie dlatego wszystkim przedsiębiorcą, powinno zależeć na znalezieniu się w takim miejscu, a nawet na każdym takim portalu. Zazwyczaj posiadają one świetną pozycję w wyszukiwarkach internetowych, o wiele lepszą od tej, którą możemy osiągnąć na stronie firmowej, więc klientom również będzie łatwiej do nas dotrzeć, a im więcej klientów, tym więcej zamówień, co równa się dla nas z większą ilością zarobków, a przecież o to w tym chodzi. Korzystając z usług takich portali, powinniśmy również zadbać, o to by znaleźć się wysoko w rankingu, co jest zazwyczaj płatną usługą, lecz bez wątpienia bardzo dla nas atrakcyjną, ponieważ będziemy dosłownie o krok dalej od naszej konkurencji, a klienci pierw trafią na informacje o nas.


Atrakcyjnafirma.pl pozyskała kilkuset Klientów z całego kraju. Z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także instytucje, czy też związki wyznaniowe.

 

Co wyróznia katalog firm atrakcyjnej firmy od konkurencji?


Podstawą działania wszystkich katalogów firmowych jest dobrze zawarta treść oferty, a także galeria zdjęć, czy mapka dojazdu.
Ważnym elementem jest możliwość edytowania wszelkich informacji, i to całkowicie bezpłatnie.


Jak mogę skorzystać z oferty?


Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, lub bezpłatnie zarejestrujesz na naszej stronie internetowej.


Ile muszę zapłacić za katalogowanie firmy?


Standardowa cena, to 360zł brutto na okres 12 miesięcy za reklamę Premium

A także 599zł brutto za reklamę w wersji Premium Plus na 12 miesięcyMasz pytania?


Wystarczy, że do nas zadzwonisz , albo napiszesz:

telefon: 517 086 167     email: biuro@atrakcyjnafirma.pl
 
Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.