Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Własna strona internetowa

Dodano: 2 lata temu Czytane: 641 Autor:

Własna strona internetowa

Własna strona internetowa

Jak stworzyć swoją stronę internetową?


Tworzenie stron – Każdy z nas, kto zaczyna swoją przygodę w internecie nie raz się pewnie zastanawiał, od czego zacząć. Strona internetowa z prawidłowa dobraną domeną internetową potrafi zdziałać cuda w relacjach Klient-Firma.

Od czego zacząć?


Jest wiele ważnych elementów budowania strony internetowej. Strona musi być widoczna na większości urządzeń, w tym coraz bardziej popularnych urządzeniach mobilnych.

Obecnie jest cała masa tzw CMS, czyli w skrócie paneli administracyjnych, które odpowiadają za poprawne wyświetlanie się strony na wszelkiego rodzaju urządzeniach, począwszy od smartfonów, aż po zwykłe komputery stacjonarne.

Logo firmowe – kolejnym krokiem jest przygotowanie loga firmowego. Większość Klientó o tym nie wie, ale prawidłowe wykonane logo powinno być w technice wektorowej, aby w przyszłości można było wykorzystać logo firmowe do różnego rodzaju projekcji reklamowych(nie tylko w internecie.

Domena internetowa – to również ważna sprawa. Dobrze dobrana domena internetowa, to taka która jest łatwa do zapamiętania, ale również dobrana pod kontem pozycjonowania strony firmowej w internecie.

Galeria zdjęć – pokaż się w internecie poprzez dobrze dobrane obrazy opisujące Twoja firmę np. siedzibę, jak pracujesz, czy też jakie masz usługi, lub produkty w swojej ofercie. Co bardzo ważne, to właśnie sposób otwierania galerii zdjęć, czy też prawidłowe opisanie zdjęć przykuwa uwagę nie tylko Klientów, ale także wyszukiwarek internetowych takich jak google.

Opis usług/produktów – Opisy powinny być nie za długie, nie za krótkie. Częstym błędem jest źle napisany opis usługi, gdzie przede wszystkim google zwraca na to uwagę, co w konsekwencji prowadzi do obniżenia widoczności w internecie

Własny serwer – aby strona była widoczna w internecie, to potrzebne jest na to miejsce serwerowe.

W naszej ofercie skorzystasz z dedykowanych serwerów, która przyczyniają się m.in. do szybkości otwierania Twojej strony.

Ile to kosztuje?

Podstawowa strona internetowa z opisami usług, logo firmowym oraz miejscem serwerowym, to tylko 1000zł netto(opłata jednorazowa).
Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, to serdecznie zapraszamy do kontaktu:

telefon: 517 086 167          email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.