Dzisiaj jest: 14.11.2019, imieniny: Emila, Laury, Rogera

Artykuły SEO

Dodano: 2 lata temu Czytane: 529 Autor:

Jak wykorzystać moc artykułów w internecie?

Artykuły SEO

Zaprezntuj się w internecie poprzez wyspecjalizowane artykuły SEO

Na co zwrócić uwagę przy pisaniu artykułów?

Przede wszystkim długość tekstu, ale również gdzie ten tekst jest zamieszczony. W tekscie powinny być zawarte np. frazy kluczowe, ale w taki sposób, aby wyglądało to jak najbardziej naturalnie Dobrze napisany artykuł SEO powinien zawierać od 2000 do 6000 tys zzs. Nie wszyscy mają syndrom "lekkiego pióra", dlatego zamiast samemu pisać wyspecjalizowany tekst, to lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego copywritera. Copywriter, który umiejętnie połączy ofertę firmy wraz z frazami kluczowymi, to połowa sukcesu. Następnym krokiem jest znalezienie odpowednich miejsc do tzw linkowania zewnętrznego artykułów.

Jaką mam pewność, że AtrakcyjnaFirma.pl napiszę prawidłowe artykuły?

Działamy na rynku od 2012 roku. Od tego czasu nasze zaplecza do pozycjonowania przez artykuły SEO, są na tyle dobrze wypozycjonowane, że artykuł Państwa firmy będzie widoczny dla szerszej ilości Klientów w globalnym internecie. Dodatkowo współpracujemy z wieloma podmiotami, które w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju zaplecza pozycjonerskie np. w postaci wyspecjalizowanych blogów firmowych, czy katalgów firm. Wszystko jest zależne od branży Państwa firmy.  To właśnie na podstawie Państwa branży dobieramy odpowiednie miejsca w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego artykuły SEO są tak ważne?

Każda firma, która świadczy usługi w internecie powinna mieć profesjonalne wsparcie z firmy zewnętrznej, która ulokuje produkt, lub produkty na blogach firmowych, czy też na portalach społecznościowych. Kiedy nasze artykuły są polecane przez osoby trzecie, to wówczas google, oraz inne wyszukiwarki traktują Twoją witrynę internetową jako godną zaufania. Każdą stronę w sieci musimy odpowiednio "doładować", aby była zauważona przez Klienta docelowego. Artykuły SEO, to żadna nowość, a jednak usługa ta jeśli chodzi o zastoswanie ma prawo bytu do tej pory. Dzięki artykułom SEO zyskujesz tzw. linkowanie zewnętrzne, które prowadzi do Twojej witryny internetowej.

Ile kosztuje taka usługa?

 

10 artykułów 2000zzs, plus zamieszczenie ich w serwisach do promowania w inernecie, to tylko 249zł brutto

Jeśli masz zapytania, lub wątpliwości, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz:

telefon: 517 086 167 email: biuro@atrakcyjnafirma.pl

Źródło: atrakcyjnafirma.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.