Dzisiaj jest: 6.12.2019, imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Link building

link building ofertaLinkbuilding  to szczytowy i naraz najistotniejszy etap posunięć pozycjonowania. Ogromnie czasochłonny, przeprowadzany poprzez nas z największą złożonością. Działania w zakresie SEO przeprowadzamy we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych na rynku.

Oferta link building

Forma realizowana przez Atrakcyjna Firma w obszarze link buildingu nosi na celu przynoszenie wysokiej postaci, niesztucznego profilu odnośników kierujących do Twojej strony

Skuteczne linkowanie zewnętrzne

Jako agencja gwarantujemy najwyższą skuteczność i zaufanie w obrębie link buildingu. Zdobywamy linki jedynie  przetestowanych źródeł i znacznej jakości, dzięki temu umiemy zapewnić optymalną efektywność i mocne wyniki w Google. Nasi Kontrahenci są zawsze zadowoleni.

Link building cennik

  • Standardowa cena linkowania z profili na forach tematycznych oraz ogólnych to 2,3zł za sztukę
  • Standardowa cena linkowania z komentarzy na forach tematycznych oraz ogólnych to 2,5zł za sztukę
  • Standardowa cena linkowania premium zawierającego także unikalny tekst w okolicach 300zzs to 3zł za sztukę (marketing szeptany)
  • W przypadku większych zleceń istaniej mozliwość negocacji ceny linków nawet do 20%
  • Dodanie opinii w Google - 4zł

Najwyższa jakość linków

Zdobywane przez nas linki pochodzą ze stron o mocnym trust flow dochodzącym do nawet 40TF. Linki dodawane z takich miejsc przekładają się na moc i wiarygodność linkowanej witryny. Ułatwia to wiele działn SEO oraz buduje siłę danej marki. Nasza baza miejsc wynosi dziś kilkaset pozycji i stale się poszerza.

Referencje

Jako firma posiadamy wieloletnie doświadczenie w linkowaniu zewnętrznych. Pośredniczymy również w innych usługach z zakresu marketingu internetowego. Z naszych usług klienci są zawsze zadowoleni. Cechuje nas duża sprawność działania, uczciwość oraz kreatywność w wykonywanej pracy.

Stała współpraca

Jeżeli interesuje Państwa stała współpraca w zakresie linkowania zewnętrznego to istnieje możiwość preferencyjnych cen za usługę. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Kontakt

telefon:  517 086 167, lub email: biuro@atrakcyjnafirma.pl
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.